Нова традиція в ПолтНТУ - День першокурсників

Нині вже не школярі, а студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, які впевнено крокуватимуть у доросле життя. Університет започаткував нову традицію - День першокурсників. Їх вітали не чиновники, а колишні випускники і ділилися своїми історіями успіху. Зокрема, випускник ПолтНТУ 2015 року Дмитро Задворкін говорить: реалізував себе у житті завдяки цьому вузу. Ділиться враженнями і колишній випускник Юрій Шляховий. Говорить: ПолтНТУ з роками змінюється тільки на краще, заклад впевнено крокує в ногу з часом та продовжує тримати першість серед українських університетів, а вже випускники вишу впевнено демонструють свій професіоналізм. Окрім цього, додає: тільки тут панує родинна атмосфера, традиції та багата історія. З великим бажанням та високими результатами ЗНО вступав до університету нині вже першокурсник Олег Білокінь. Говорить: перед вступом до вишу зовсім не вагався , бо був впевнений саме у ПолтНТУ якісне та сучасне навчання.

Олег Білокінь, першокурсник ПолтНТУ:

-  Хочу побажати вам у цей чудовий день, день першокурсника наснаги у навчанні, успіхів та завжди йти до своєї цілі.

Додає: до вступу готувався сумлінно, набрав найбільший прохідний бал. Для себе обрав навчально-науковий інститут інформаційних технологій та механотроніки. Мріє стати айтішником, бо впевнений - це шлях до майбутнього.

Олег Білокінь, першокурсник ПолтНТУ:

 - Я вважаю, що для моєї професії - це найкращий у Полтаві університет. Тому що він спеціалізується на даних речах. Я обрав цей університет тому що тут хороша технічна база, професійне обладнання, мудрі вчителі.

Одразу на дві спеціальності вступив першокурсник Данило Лобач і що не дивно теж з високими результатами ЗНО.

Данило Лобач, першокурсник ПолтНТУ:

- Тут, по-перше, є багато, як я чув гуртків , такі як спортивні гуртки . 00.58- Також я тут познайомився з декількома людьми вони дуже гарні, мені тут подобається викладачі вони привітні і з ними можна потоваришувати.


Данило говорить: атмосфера в університеті привітна , особливо , дивує те, що індивідуальний підхід до кожного студента. Додає: дуже було приємно, що привітали з Днем народження.

У нього сьогодні ще День народження. Давайте всі разом привітаємо його. Так, щоб він запам’ятав цей день на все життя.

Задоволений, що син вступив у такий престижний університет і Анатолій Лобач. Говорить: добре, що свято без чиновників та у новому сучасному форматі, ПолтНТУ підтверджує свій статус.

Анатолій Лобач, батько першокурсника Данила:

- Технічний університет імені Юрія Кондратюка найкращий у Полтаві. Багатопрофільний з сильним викладацьким складом і гарним технічним оснащенням, тому перспективний вуз. Вступ для кожного молодої людини важко поступити по ЗНО, тому готувався додатково, англійську мову добре вивчив, математику, тому говорили все в твоїх руках.

Для першокурсників університету підготували оригінальну програму, екскурсію, фотозону і фотоконкурс, вітання зіркових гостей. А увечері відбулась open-air вечірка.

Завітав на свято і випускник ПолтНТУ 2012 року, український реп-виконавець Артем Лоїк. Згадав своє студентство та додав: роки у ПолтНТУ -найкращі та незабутні.

Цьогоріч до вишу на перший курс бакалаврату та магістратури вступили майже тисяча шістсот юнаків та дівчат. Ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко говорить: навчання в ПолтНТУ відкриває перед студентами нові можливості та перспективи розвитку себе як фахівця та як особистості.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ:

- Дорогі друзі, багаторічні традиції нашого університету з підготовки висококваліфікованих фахівців, людей, які знаходять себе у великому житті будуть передаватися і Вам . Тож, я бажаю Вам протягом усього навчання максимально реалізувати себе як особистість, якісно опановувати ті знання , які будуть давати висококваліфіковані фахівці , займатися активно і долучатися до наукової діяльності , безумовно в університеті створені всі умови для реалізації своїх фізичних можливостей .

Ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Володимир Онищенко додає: приємно те, що до вишу вступає молодь з високим рівнем знань, високими результатами ЗНО . Розповів Володимир Онищенко і про новації вишу.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ:

- Дуже приємно, що велика кількість абітурієнтів обрала саме наш навчальний заклад. Новаціями є те, що вперше студенти вступили в новий структурний підрозділ нашого університету - це факультет фізичної культури та спорту. Відкриття нових факультетів - це не просто бажання, це, у першу чергу, створення відповідної сучасної матеріально-технічної бази і з моменту відкриття нашого факультету фізичної культури ми вже маємо чемпіонів світу з пауерліфтингу, з більярду і сподіваємось, що будемо мати зі інших видів спорту.

Цього дня усі першокурсники (а це і майбутні бакалаври, і магістранти першого року навчання) прийняли головні символи студентства - Ключ Знань, студентський квиток та індивідуальний план студента. Усі разом вони виголосили присягу студента університету. Говорять: для них честь навчатися у такому виші, адже він найкращий на Полтавщині.