Полтавці подали 104 проекти в рамках «Бюджету участі»

З 20 липня по 30 серпня у Полтаві тривав прийом проектів на Бюджет участі 2019 року. Аби розглянути і рекомендувати найперспективніші проекти, які надійшли до інституту розвитку на програму «Бюджет участі» було проведено нараду. Тут розглянули 104 проектні заявки, які стосуються комунального господарства , спорту та туризму, навколишнього середовища, культури та освіти, безпеки та громадського порядку. Також учасники наради розглянули питання, щодо учасників які запізнилися з терміном подачі на один день, тому рішенням робочої групи було додати ще п’ять проектів. За підтримку цього нововведення проголосувала більшість учасників наради із троє утрималося.

Олександр Глазов депутат міської ради:
- Таким чином на експертизу переходе 109 проектів, які можуть бути після експертизи включенні до порядку голосування і за які громада зможе проголосувати.

Також Олександр Глазов наголосив - експертизу будуть проводити управління, які у випадку перемоги проекту могли б стати його реалізаторами. Аби визначити, чи земельна ділянка знаходиться у комунальній власності, чи згідно з державнми будівельними нормами можливо реалізувати той чи інший проект.

Олександр Глазов депутат міської ради:

- Ми можемо зібрати робочу групу і раніше. Для того, щоб прискорити цей процес. Але на основі проблем, які трапили у зв’язку некоректної роботи експертної групи в минулому році. І ми не можемо через це реалізувати деякі проекти в цьому році і змінюємо їх. Для того ми збільшили термін, щоб управління комплексно і якісно перевірили кожен з проектів.

Усі проекти, що надійшли на конкурс, будуть оприлюднені до 7 вересня на електронній платформі "Громадський бюджет". А з 14 по 30 вересня відбудеться голосування. Проекти, які знайдуть найбільшу підтримку, реалізовуватимуться у 2020 році за кошти обласного та місцевих бюджетів.