Іспит на посаду керівника прес-служби міськвиконкому складав лише один кандидат

Іспит на заміщення вакантної посади начальника відділу керівника прес-служби міськвиконкому складав лише один кандидат. Це Віталій Улибін. Він уже пройшов стажування на цю посаду. Інша кандидатка - Юлія Шевченко - на іспит не прийшла.

Лідія Лейко, начальник відділу кадрової роботи та нагород:
- Подано документи від 2-х кандидатів, відповідно до чинного законодавства. На даний момент 8 ранку, з`явився один конкурсант. Починаємо інструктаж.

Спочатку - письмовий іспит. Учасник витягує два білети із загальними та фаховими питаннями.

Лідія Лейко, начальник відділу кадрової роботи та нагород: 
- Перший білет містить 3 питання з Конституції України - 1 питання, із закону України про службу в органах місцевого самоврядування - 2, з запобігання корупції - 3 питання. Другий білет містить 2 питання. Це спеціальні питання, які пов`язані з функціональними повноваженнями структурного підрозділу.

Оцінювала відповіді конкурсна комісія. За письмовий іспит Віталій Улибін отримав 22 бали з можливих 25-ти. Після цього провели ще одне випробування - професійне. Останній етап - співбесіда. Її запланували на 6 вересня. За результатами іспитів комісія зможе призначити, або не призначити кандидата на посаду. Нагадаємо, раніше виконувала обов`язки керівника прес-служби міськвиконкому Анастасія Хухрій. Вона звільнилась у липні цього року.