Із засідання постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр проаналізували матеріали підприємств щодо виробничої діяльності, фінансової участі у розбудові соціальної інфраструктури територій, на яких ведеться видобуток вуглеводнів. Зробили це через низку звернень Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону підприємствам спецдозволів на геологічне вивчення.

Марія Мартиненко, директор товариства з обмеженою відповідальністю «ГЕО ВЕРТИКАЛЬ»:
- На даный момент, у нас проходят геологические исследования и проходит интерпретация данных, которые были собраны ранние и взяты у государства. Сегодня мы делаем интерпретацию материалов, планируемая глубина скважин - от 2-х тысяч до 4-х тис. 800 м. 

В 2017 році даний спеціальний дозвіл був наданий. 

Через відсутність угод між компанією та органами місцевого самоврядування про залучення та використання коштів на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури населених пунктів Полтавської області, виконавчому апарату обласної ради рекомендовано підготувати проекти рішень сесії обласної ради щодо відмови Державній службі геології та надр України у погодженні надання без проведення аукціону спецдозволів підприємствам.

Віталій Козій, начальник відділу з питань земельних відносин та надрокористування:

- Даний спеціальний дозвіл був наданий тоді він був переоформлений, у зв’язку з перейменуванням. Тоді в 615 постанові є можливість переоформлення ліцензії на іншу юридичну особу, в разі виділення нової юридичної особи, не менш ніж 51 відсоток у фонді начальної компанії.

Комісія підтримала погодження надання без проведення аукціону ТОВ «Хорольський завод дитячих продуктів харчування , а також підтримано надання гірничого відводу ПрАТ «КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ РІЧКОВИЙ ПОРТ» для розробки Крячківського родовща піску на території Кременчуцького району Полтавської області.