У міській раді розглядатимуть скандальне питання щодо добудови об’єкту незавершеного будівництва по бульвару Боровиковського, 11

10 вересня о 15:00 у депутатській кімнаті Полтавської міської ради відбудеться засідання робочої групи з питань щодо добудови об’єкту незавершеного будівництва - багатоквартирного житлового будинку з вбудовано- прибудованими приміщеннями соціального призначення по бульвару Боровиковського, 11 у м. Полтава. Відповідна інформація розміщена на офіційному сайті Полтавської міської ради та виконавчого комітету.

Історія з цим будинком тягнеться уже 14-й рік. Із залученням коштів інвесторів-фізичних осіб, які на той час вже внесли кошти за квартири, його почали будувати у 2007 році. Звести встигли лише два поверхи і кошти закінчилися. Ввести в експлуатацію забудову повинні були через рік, але жодних робіт так проведено і не було. Фізичними особами до фонду фінансування «Полтавабудінвест» було перераховано 17 мільйонів гривень. Загальна ж вартість становила 30 мільйонів гривень. Проектом було передбачено будинок на три під’їзди, а це – 112 квартир. Так, зі 112 – 80 були продані.