Аби вирішити дріб'язкові питання, полтавці змушенні оббивати пороги міської ради

Полтавці, йдучи на роботу чи до школи у негоду, по провулку Кооперативному 8-а на Подолі змушені обходити калюжу, - жаліється Олександр Босенко. Він проживає поряд. Розповідає, - минулого року тут зробили ремонт тротуару. Проте, не якісно.

Олександр Босенко, полтавець:
- Калюжа збирається, людям приходиться то з ліва, то з права обходити. Там дуже інтенсивний поток. Там і школа. Ширина - десь камаз з прицепом проїде. Не доробили , хай дороблять. Там буквально 6 метрів каналізації і все буде нормально.

Олександр Босенко каже, - рівень ливнівки вище, ніж тротуару. Тому коли дощ, тут завжди калюжа. Укотре з проблемою звернувся до заступника міського голови з питань ЖКГ, представника команди "Рідного міста" Олексія Чепурка:

- Коли ви обіцяєте, що устранете?...

Олексій Чепурко, заступник міського голови:
- Що устранить? Вам там треба перестелить асфальт? Все там само собою вирішиться. Не хвилюйтесь, будь ласка. Я вам дуже дякую, що ви до нас звернулись.

 - Я вам не вірю. Пишіть коли ви зробите.

- На сьогодні ми з вами проговорили, я вам дякую. Давайте наступного, я буду приймати наступну людину.

Коли саме усунуть проблему Олексій Чепурко так і не сказав. А мешканці знову передбачають - впродовж всієї осені обходитимуть калюжі під власним будинком.