Полтава у смартфоні: реалізація програми «Smart Sity» триває

У Полтавській міській раді відбулося установче засідання робочої групи щодо реалізації програми «Smart Sity». Завдяки їй кожен полтавець зможе мати свій персональний кабінет, через який дізнаватиметься графік руху транспорту, проблеми міста та адмінпослуги в електронному вигляді.

Юрій Ромашко, виконавчий директор Інституту аналітики та адвокації

- Це мобільний додаток на мобільний пристрій і це веб-портал, які будуть між собою синхронизовані. Через веб-додаток для мобільного пристрою людина зможе мати весь функціонал, який є на порталі. Це може бути, наприклад, електронна черга пацієнтів, або медична довідка або черга в садочок.

Користь отримають від цієї програми всі цільові групи, - запевняє виконавчий директор Інституту аналітики та адвокації Юрій Ромашко. Додає: зможуть реалізувати це у 2020 році.

Юрій Ромашко, виконавчий директор Інституту аналітики та адвокації

- До 31 жовтня цього року ми маємо сформувати концепцію, як це має бути. Умовно, там, з 1 листопада, ми почнемо це програмувати, розробляти версію 1.0. Тобто, орієнтовно, в 2020 році, десь другий-третій квартал, система повноцінно запрацює. Ми її почнемо тестувати набагато раніше, але повноцінно відкриємо для громадян приблизно в такі строки.

Наступне засідання робочої групи відбудеться 18 вересня, тоді сформують вже конкретні пропозиції по програмі. Нині подібна система впроваджена у Києві, Львові та Дніпрі .