Сесія Київської районної у місті Полтава ради нарешті відбулася

Наперекір усім спробам зірвати чергову сесію Київської райради, депутатами фракцій «Батьківщина» та «Рідне місто» - вона пройшла успішно. Цього разу був кворум для її проведення. Нагадаємо, 29 серпня у Київському районі чергова сесія ради була зірвана. Після чого голова району пообіцяв провести наступне засідання через тиждень. Мотивація тих, хто зриває сесії - хочуть зняти голову Київської райради з посади - переконаний Сергій Синягівський.

Сергій Синягівський, голова Київської райради
- Ми прийняли ряд питань господарських. Ми аполітичні. І сьогодні ми чули, коли мешканці нашого міста були обурені про те, що може не відбутися сесії, там де онкохворі, де старенькі люди, де чекають на рішення сесії. Я думаю, що у зв’язку цим політичні ігри треба припиняти і зрозуміло, що треба братися за консолідовану, злагоджену роботу.

Полтавці розгнівані такою поведінкою деяких депутатів-бунтівників. Адвокат пані Тетяна разом зі своєю онкохворою клієнткою вже третій місяць поспіль чекає на розгляд питання про надання дозволу виготовлення проекту землеустрою.

Тетяна Цокало, адвокат

- Неприйняття такого рішення затримувало строки моєї клієнтки. Вона є онкохворою. Яка має намір на сьогоднішній день передати своє майно, в тому числі земельну ділянку без обтяження, а саме - бажала передати її в чистому вигляді документи. Зрозуміло, що це бездіяльність цих депутатів, я вважаю, є злочинною.

Не змогла стояти  осторонь від політичних перепалок і мати загиблого воїна в АТО - Марія Боняківська. Марія Карпівна наголосила - увесь Київський район задоволений роботою голови ради. Жінка обурюються - яке право мають депутати «Батьківщини» та «Рідного міста» ставити свої амбіції вище інтересів звичайних мешканців.

Марія Боняківська, мати загиблого воїна АТО:

- Він допомагав і військовим, став волонтером, він підтримує і зараз сімей загиблих і скільки роботи зроблено. Депутати, ми вас вибирали, надіялись, що ви будете конструктивно працювати, що ви представники народу і будете вирішувати питання, а ви не приходите на засідання, ви зриваєте засідання.

Жителька Київського району пані Неля прийшла на сесію, аби підтримати голову ради. Вона ділиться - Сергій Синягівський ніколи не буває байдужим до прохання допомогти.

Неля Брижнік, жителька Київського району
- Сергей Александрович, я считаю, что он находиться на своем месте. Я знакома с этим человеком 4 года, уже 4 года. Дело в том, что я была представительницей инициативной группы по дому проулок Шевченка, дом №11. И мы решали такой вопрос, надо было передать наш дом в комунальную власность, были всевозможные поблемы, ставили палки в колеса кому угодно и мы сколько раз обращались к Синеговскому Сергею Александровичу, он постоянно помогал решать этот вопрос.

Незважаючи на відсутність представників двох фракцій на сесії у Київській районній раді, депутатам вдалося прийняти усі питання, винесені на засідання.