Від влади Полтави вимагають організувати знищення реклами наркотиків на будинках

На офіційному сайті Полтавської міської ради та виконавчого комітету зареєстровано петицію з вимогою до керівництва міста організувати знищення реклами наркотиків на будинках.

«Вимагаємо зобов’язати профільні комунальні підприємства виявляти та знищувати рекламу наркотиків на фасадах будинків Полтави. На нашу думку, необхідно об’єднати зусилля правоохоронців та комунальних служб задля боротьби з цією проблемою. Забезпечити комунальні служби всім необхідним для цього обладнанням та матеріалами, організувати державний та громадський контроль», - зазначає авторка петиції Владлена Каплін.

Разом з тим, Владлена зазначає, що вже направлено звернення до Президента України Володимира Зеленського, аби Офіс Президента надав підтримку цій ініціативі та долучився до цієї роботи.

«Статистика проблеми жахлива. У Полтаві біля 10 000 таких рекламних написів на будинках, це понад 500 інтернет каналів через які продаються наркотичні речовини дорослим та підліткам. Така реклама безперешкодно розміщується навіть на стінах шкіл, ПТУ, ВУЗів», - пише авторка.