Четвертий день у семи селах Полтавського району відсутнє газопостачання

Без газу. Четвертий день у семи селах немає газопостачання. Це Буланово, Щербані, Великий, Малий Тростянець, Мильці, Пожарна балка, Вільшани.

Аліна Семенюта, мешканка села Великий Тростянець:

- У нас є малозабезпечені люди, є пенсіонери, котрі не можуть на дровах варити їсти і, насправді, це дуже не зручно, я сама на цеглах варю борщ. Йде час, а ніхто нам не ремонтує газ . Сказали, що підключать газ, буквально, в четвер, у нас стовідсотково буде газ. Четвер наступив, газу у нас немає.

Коли з’явиться газопостачання у «Полтавагазі» ніхто чіткої відповіді не дає,- говорить мешканець села Великий Тростянець Сергій Тарасенко.

Сергій Тарасенко, мешканець села Великий Тростянець:

- З самого ранку представники нашої громади їздили в «Полтавагаз», щоб хоча б прив’язати до якоїсь дати і розуміти, коли буде газ та було сказано «вилами по воді», тому ми зібралися тут в голови нашої ОТГ.

Прокоментував ситуацію і голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик.

Ігор Процик, голова Щербанівської ОТГ:

- Водогін високого тиску діаметром 500 міліметров в районі Мильців був пошкоджений земляними роботами. Відповідно, на даний час «Полтавагаз» проводить відновлювальні роботи щодо постачання населених пунктів Щербанівської сільської ради.

Після розмови мешканців сіл з головою Щербанівської ОТГ, склали лист-звернення до керівника «Полтавагазу» з проханням усунути проблему. На що там відповіли - планують відновити газопостачання вже під вечір 6-го вересня.