Гроші в бюджеті є, а розуму їх використати немає

Не відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності та міста, інвестицій, туризму. Причина - відсутність кворуму. На засідання не з’явилися представники фракцій «Батьківщина» та «Рідне місто». Нагадаємо , представники цих політичних сил вже вкотре ігнорують і сесії Київської райради.

Дмитро Сенчакович, голова постійної комісії:

- Комісії сьогодні не відбудеться з причини, що ми не можемо її проводити без кворуму, який складається щонайменше з шести членів постійної комісії. Чому це відбулося, я думаю, ми на наступних комісіях побачимо. Варіанти можуть бути різні, починаючи від збігу обставин, або політичного впливу.

Не з’явився на засідання і заступник міського голови з питань ЖКГ, представник команди Удовіченка Олексій Чепурко.
Проведення засідання ініціював депутат міської ради Володмир Корчака, на зустрічі планувалося заслухати зокрема і хід виконання програми Житлово-комунального господарства. Послухати чиновників та поставити їм запитання прийшли і більше сотні мешканців селищ Новобудова, Залізничників та Лісок. Мали намір поскаржитись на ті проблеми, які не вирішуються у їхніх мікрорайонах. Зокрема, селищний голова Новобудови Григорій Горбенко каже, - проблеми з опаленням, аварійні високі дерева не обрізають, а сміттєві баки старі.

Григорій Горбенко, селищний голова Новобудови:

- Труби цього року холодної води змінили і все. А опалення плачевний стан, якщо їх цього року не замінять, я не знаю як вони будуть отоплюватись. Ми не можемо освітити свою центральну вулицю Сортувальна повністю з причини, знову ж, цих дерев, ніяк поставити опори. Ми уже звертались не однократно.

Коли мешканці дізнались, що засідання не буде, а чиновники просто напросто ігнорують людей, не дочекавшись відповідей, пішли до кабінету профільного заступника міського голови, представника «Рідного міста» Олексія Чепурка разом з депутатами, котрі опікуються їхніми округами - Володимиром Корчакою та Юлією Мелкумовою. Після словесних перепалок та запевнень, що заступник дуже зайнятий, люди таки увійшли до кабінету Чепурка. Там озвучили свої претензії та побоювання щодо зриву виконання програми ЖКГ.

Зінаїда Абакумова, голова селища Лісок:

- У нас немає бордюрів. Обочину б нам грейдерувати. Пісок напливає, дорогу жалко. Ми не за себе, ми її бережемо, бо ходить автобус. А потім люди за петельки хватають. На яківцях хоч яйцем котись. Щас. Понабираю в кармани щебінь і піду це все розкидати. Бо я понімаю, що в першу чергу центр.

Кошти у бюджеті є,- стверджує Володимир Корчака, більше 400 мільйонів гривень, а дахи та під`їзди не ремонтують, не асфальтуються тротуари, йде вибірковий покос амброзії, досі не придбані автобуси , на які виділені кошти ще на початку поточного року.

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- Депутатам, мешканцям міста, чиновниками міськвиконкому, зокрема заступником міського голови О.Г. Чепурком, надсилаються відписки, що обмежене фінансування. Про яке обмежене фінансування ми можемо говорити, якщо на дану статтю видатків у бюджеті передбачено 116 млн грн.. використано з них 19,2 млн грн. і залишок складає 97,7 млн грн. Обурює та обставина, що не виконуються капітальні та поточні ремонти тих дахів, під`їздів та будинків, на які виготовлені проекти, відповідно затрачені бюджетні кошти. Це є яскравим прикладом, що виконуються тільки там ремонтні роботи, на тих вулицях, адресах, які представляють депутати від «Рідного міста». Це робиться з метою піару «Рідного міста»

Олексій Чепурко запевнив, що розбереться та відреагує на проблемні питання. Володимир Корчака ж переконаний - роботу у сфері ЖКГ міста просто завалено. Гроші є, а розуму використати їх на потреби полтавців у нинішніх чиновників немає.