Начальника Полтавської митниці затримано на хабарі

Військова прокуратура Центрального регіону України спільно з Теруправлінням ДБР, розташованим в м. Києві, та Департаментом захисту економіки Нацполіції затримали  начальника Полтавської митниці Державної фіскальної служби України  під час отримання хабара: 4000 доларів на розмитненні автомобілів з вантажем. Предмет злочину вилучено. Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

«Установлено, що начальник Полтавської митниці на початку травня 2019 року висунув суб’єкту зовнішньоекономічної діяльності вимогу про передачу йому коштів за безперешкодне проведення митних формальностей із розрахунку 400 доларів США за один розмитнений автомобіль із вантажем в зоні діяльності очолюваної ним митниці. 7 вересня 2019 року здирник в Києві одержав  «винагороду» за 10 оформлених контейнерів - 4000 доларів США, що задокументовано в рамках контролю за вчиненням злочину.  Після чого його затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України», - зазначає прес-служба.

На даний час проводяться невідкладні слідчі дії. Готується клопотання про повідомлення затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України та клопотання про взяття фігуранта під варту та відсторонення від займаної посади.