Телеканалу «ІРТ» - 12 років

Телеканал «ІРТ» святкує своє дванадцятиріччя. Вперше полтавці побачили телеканал «ІРТ» у вересні 2007 року і надовго стали його глядачами. Саме ви знаєте, що є програми, які можна побачити тільки на нашому каналі . Ми працюємо абсолютно щиро , з любов’ю до людей і розумінням того, хто нас дивиться.

«Вітаю! В ефірі телеканалу «ІРТ» програма «Життя міста» і я її ведуча Ольга Юровська».

Вже дванадцять років ми чуємо ці слова. Від першого дня роботи каналу працює диктором новин головний редактор телеканалу «ІРТ» Ольга Юровська. Згадує: запис першого випуску новин: без хвилювань не обійшовся. І тільки в цей день, день святкування річниці показує раритет - одяг, у якому записувала перші новини ІРТ.

Ольга Юровська, головний редактор телеканалу «ІРТ»:

- Взагалі диктор телебачення одягається у класичному стилі, тому в нашому гардеробі переважають піджаки, з одягом нам допомагають кращі магазини Полтави і звичайно щось ми купуємо самі. Ну ось, наприклад, у цьому піджаку я читала свої перші новини.

А ось вже історія - кадри запуску телеканалу ІРТ у велике плавання, 1 вересня 2007 рік.

Начальник рекламного відділу Юлія Іваненко говорить: цей день важливий для всіх колег, незважаючи на те, скільки років вони присвятили улюбленому каналу .

Юлія Іваненко, начальник рекламного відділу:

- То количество проектов, интересных программ, которые мы выпускаем в эфир, наверное, говорит само за себя, что в коллективе телеканала ИРТ всегда весело, комфортно. Коллегам хочу пожелать так как мы из 24 часов в сутки - восемь часов активной работы проводим вместе, чтобы нам было комфортно работать в коллективе, чтобы мы все с легкостью могли решать все проблемы и улыбок, хорошего настроения.

Робота на телеканалі - вона цікава, відповідальна і престижна, через те багато людей хотіли тут працювати, -говорить директор телеканалу «ІРТ» Ігор Кужик.

Ігор Кужик, директор телеканалу «ІРТ»:

- Одиниці знаходять себе в тих професіях, які є на телеканалі: журналісти, відео оператори, диктори. Якщо вони знаходять себе, то, відповідно, тоді цей канал, та редакція, колектив стають успішними. Я переконаний, що телеканал «ІРТ» є успішний телеканал.

Підтверджує це і журналістка телеканалу "ІРТ" Аліна Боровик.

Аліна Боровик, журналістка телеканалу "ІРТ":

- Працюю я нещодавно та цей канал став для мене родиною.

Ми дуже вдячні глядачам за ваше ставлення, за відгуки у соціальних мережах, за реакцію після резонансних проектів. Якби не ваша підтримка, цілком можливо, ми не змогли б робити такі великі і круті речі, які робимо. ІРТ він завжди поруч - говорить керівник телеканалу Ігор Кужик.

Ігор Кужик, директор телеканалу "ІРТ":

- Редакція телеканалу завжди знаходиться на зв’язку з телеглядачами, слухає їх, підтримує, вислуховує, відгукуються на ті запити, які є у сьогоднішнього глядача. Стараємось й ти в ногу з часом, відчувати нашого глядача відповідними програмами.

Ну а диктор вже готується до ефіру. Текст, світло, камера. Залишилося тільки обрати піджак, в якому сісти у кадр.

Ольга Юровська, головний редактор телеканалу «ІРТ»:

- Щодо кольорової гами то, мабуть, все залежить від сьогоднішнього настрою, а не від змісту новин, це може бути і яскравий колір, але я більше люблю темні кольори, або, переважно, чорний.