Полтавці хочуть зобов’язати комунальників знищувати написи на будинках щодо розповсюдження наркотиків

«Вимагаємо від влади Полтави організувати знищення реклами наркотиків на будинках» - така петиція з`явилась на сайті міської ради. Її авторка - співкоординаторка руху «Молодь проти наркотиків» Владлена Каплін.

Владлена Каплін, авторка петиції:


- Ми вимагаємо від міськради організувати роботу комунальних господарств, щоб вони виявляли на стінах рекламу наркотиків і видаляли. Для закупівлі всього необхідного обладнання, щоб цієї реклами наркоти не було на стінах наших будинків.Переходьте на сайт міськради і підписуйте петицію.

Громадськість та поліція неодноразово замальовували рекламу наркотиків на будинках. Владлена Каплін пропонує зробити це обов’язком комунальників. Замість сумнівних розваг пропонує молоді займатись спортом. Для цього громадський рух облаштував спортивний майданчик.

Владлена Каплін, авторка петиції:


- Цей майданчик, який взимку буде і хокейним майданчиком, а влітку, майданчиком для мініфутболу, де навіть сьогодні тут уже молодь грає. Тому ми запрошуємо всіх сюди, на вулицю Грушевського, на наш майданчик, займатися спортом. Це є нашою головною ціллю руху «Молодь проти наркотиків» перенаправити енергію, дитячий запал не наркотики вживати, а займатися спортом.


Збір підписів про знищення реклами наркотиків на будинках триватиме ще 58 днів. Якщо вона набере 250 голосів, її розглянуть депутати.