Під Полтавою знову горіло сміттєзвалище

Удесяте за рік горить Макухівське сміттєзвалище під Полтавою. Про сильне задимлення рятувальникам повідомили місцеві мешканці 8 вересня після 17 години.

Світлана Рибалко, речниця ДСНС Полтавщини:

- Були направлені спочатку два автомобілі. Потім ще почали прибувати автомобілі. Пожежа була на площі близько 1 Га. Ліквідовували пожежу рятувальники до 22 години. Вона була локалізована. Верхній вогонь був збитий повністю.

Пожежу продовжили гасити наступного дня з 6 години ранку. Наразі боротьба із вогнем триває. Причина загоряння встановлюється. До цього - розповідають рятувальники, сміттєзвалище горіло переважно через необережне поводження з вогнем невідомої особи.

Світлана Рибалко, речниця ДСНС Полтавщини:

- Працює 33 чоловіки особового складу, це від державної служби ДСНС. Також працює 9 одиниць техніки. Це в тому числі там стоїть насосна станція, яка качає воду, прокладено рукавні лінії. Також задіяно ще техніку комунального підприємства, там 2 пристосовані одиниці техніки.

Гасити пожежу планують до пізньої ночі. Світлана Рибалко прогнозує, - повністю зробити це не вдасться. Тож, рятувальники готові продовжувати ліквідувати пожежу і 10 вересня.