Новий навчальний рік в міжнародній дитячій школі "Юний європеєць"

Для учнів міжнародної дитячої школи «Юний Європеєць» пролунав перший дзвоник. Вони поглиблено вивчають англійську мову, займаються танцями, вокалом, образотворчим мистецтвом. Деякі з талантів демонстрували на святі.

Ярослава Пархоменко, випускниця МДШ «Юний Європеєць»:

-Уроки у нас проходять. Завжди веселі, завжди наповнені добротою. Тут Майя Кадировна приходить з усмішкою. Вона спочатку розповідає якісь цікаві життєві історії, але англійською. Тобто, дає приклади як можна розмовляти на побутовому рівні і потім ми починаємо уроки.
Батьки від такого підходу до навчання також в захваті. Розповідають, - відвідування гуртків аж ніяк не заважає дітям здобувати знання в загальноосвітній школі. Навпаки - допомагає краще навчатися.

Юлія Явір, мама 3-х вихованців МДШ «Юний Європеєць»:

- З великим задоволенням мої дітки всі 3-є ходять у цю школу. Старший син уже випустився по класу англійської мови, зараз являється студентом. Я дуже вдячна педагогам, які тут працюють, підготовка на вищому рівні. Сьогодні молодший прийшов вперше у клас «Чомусики».
У закладі є класи для раннього розвитку дітей. Там малюків готують до першого класу звичайної школи.

Лілія Лукаш, мама вихованки МДШ «Юний Європеєць»:

- Ми прийшли ще у три рочки. Я тоді ще мріяти не могла, що у три роки у мене дитина зможе читати, покращиться поведінка набагато. Ми просто потрапили в руки професіоналу.

Олена Литвинова, мама вихованця МДШ «Юний Європеєць»:

- Дитина досягнула дуже високих успіхів і ми дуже щасливі.
Директор школи Майя Матвеєва викладає діткам англійську мову. Ділиться, - працює тут уже багато років. Проте, щоразу на свято першого дзвоника хвилюється як вперше.

Майя Матвеєва-директор школи «Юний Європеєць»:

- У нашій школі навчаються дуже талановиті, креативні діти, а працюють дуже творчі, чудові вчителі. Тому хочеться привітати всіх з прийдешнім новим навчальним роком. Побажати всім побільше радості. Діткам - чудових результатів. Батькам - терпіння і гордості за своїх дітей.
Свої танці та пісні учням подарували вчителі школи «Юний Європеєць».

Цьогоріч школі «Юний Європеєць» виповниться 20 років.