На відкриття 84 театрального сезону до Полтави завітали Василіса Фролова та Кароліна Ашіон

Театр імені Гоголя розпочав 84-й театральний сезон. Відкрили його традиційно - оперою на дві дії «Наталка-Полтавка». У головній ролі - Лідія Кретова.

Лідія Кретова, акторка театру:

- Я граю цю роль з 2012 року. Це моя роль, вона мені до душі, на мій склад характеру, мені дуже подобається, я пишаюся тим, що граю цю роль, тому що це візитівка Полтавщини. Образ цей легендарний і її характер відображає всю нашу Україну, весь її творчий потенціал.
А роль виборного уже 48-й сезон грає Василь Голуб. Розповідає, - кілька разів повертався до неї через зміни у акторському складі театру.

Василь Голуб, актор театру:

- Коли прийшов сюди, у 71 році ще був молодий, отримав роль Миколи. А виборного грав Конопацький народний артист такий. Але він пішов у Львівський театр і залишав Полтавський театр і мені прийшлося у віці 26 років грати виборного.
Подивитись виставу завітали телеведучі Василіса Фролова та Кароліна Ашіон. Розповідають, - у Полтаві провели цікаві вихідні.

Василіса Фролова та Кароліна Ашіон, телеведучі, глядачки вистави:

- У нас дуже насичена програма на два дні. Ми будемо про неї писати у соцмережах, щоб рекомендувати відвідувати ваше місто киянами і не тільки, бо чомусь про нього дуже мало знають. - Ні, знають багато, просто не знають можливо, Полтава не заслужена, не така розпарена як, наприклад, Львів і Одеса. - У сфері туризму. І нас здається, можливо, для вихідних про неї можна було б більше розказувати. - Це такий дуже класний напрямок, туристичний.

Подивитись виставу завітали і з Німеччини. Пані Лариса ділиться, - проводить відпустку в Україні.

Лариса Ханнет, глядачка вистави:

- Я знайома з цим театром, знайома з творчістю Котрялевського, звичайно. Коли ми купили білети, це може тиждень назад. Потім ми відвідали садибу Котляревського, де нам гід сказала, що в цьому році відзначають 250 років. Так співпало просто.

І хоч всі сезони театру відкриває саме опера «Наталка-Полтавка», цього разу вона особливо актуальна. Адже, Полтава відзначає 250-ту річницю від дня народження автора однойменної п`єси - Івана Котляревського.