Мешканці селища Новобудова змушені самотужки прибирати місцеве озеро

Об’єдналися заради спільної цілі. Мешканці селища Новобудова почали прибирання місцевого озера, яке роками залишалося забрудненим. Громада селища зазначає - невеличка водойма утворилася від річки Коломак, що протікала тут більше 100 років тому. Пізніше, озеро залишили для водопостачання машинам, коли будували житлові будинки, - розповідають місцеві. Нині, - жаліються люди, - каналізаційні стоки та гілки дерев забруднюють місцину. Аби зарадити цій проблемі - полтавці вирішили підійти до її розв’язання колективно.

Наталія Чепіга,жителька селища Новобудова:

- Всі заразом ми тут зараз наводимо порядок на нашому озері. Це, дійсно, -озеро, це не болото. Тут постоянно до нас прилітають утки дикі, буває до 40 штук навіть. Коли приходили керівництво нашого району, брали проби води, предпісаніє давали, шоб ті люди, шо живуть з той сторони будуть убирать озеро, а ми зібралися і зробили знову суботнік.
Забруднене озеро не єдина проблема селища Новобудова, - жаліються місцеві жителі. Ця місцина з усіх боків огороджена коліями, які заважають сюди проїхати швидкій та пожежникам. Сюди люди можуть дістатися тільки через пішохідний тунель та через переїзд, де дев’ять колій. За словами місцевих - водії стоять на переїзді 40 хвилин.

Лариса Дємєля,жителька селища Новобудова:

- Хочеться, щоб наш посьолок був красівий, чистий, щоб сюди їздили маршрутки. Щоб можна було зробити прокол наконєц то і шоб до наших людей приїхала швидка допомога, пожарна та інші випадки, які можуть буть.Жителі Новобудова чекають на розв’язання своїх негараздів. Ну що можуть - самотужки роблять самі.