У парку «Перемога» відбувся масштабний фестиваль «Полтавське пиво – справжнє диво»

Аліна Боровик, журналіст:

- У парку «Перемога» відкрився масштабний фестиваль «Полтавське пиво – справжнє диво». Тут можна спробувати, дійсно, унікальну продукцію. Адже, пиво привезли у пересувному фарфасі та виготовили лише до дня народження заводу «Полтавпиво».

54 роки виповнилось заводу. Відкрив бір фест директор «Полтавпиво». Він розбив 50 літрову бочку з пивом. Його розлили у 100 келихів та пригостили гостей фестивалю.

Василь Лавриченко, генеральний директор «Полтавпиво»:

- Виникла ідея поновити свято пиво, яке було раніше, назвати його «Полтава бір фест». Цього року будемо робити два дні. З великою підготовкою до наступного року, тому що наступний рік буде ювілейним, велике буде свято і воно продовжуватиметься мінімум тиждень. Вибрали саме початок вересня не тому, що ми так захотіли, а тому що в цей день була перша варка - 54 роки тому.

Фестиваль розгорнувся на 2-х локаціях. На першій – більш дорослі розваги та головна сцена. Виступають живі барабани та різні рок-гурти. Інша локація – для сімейного відпочинку. Тут є розваги для дітей, конкурси та майстер-класи. До речі, завод «Полтавпиво» виготовляє і низку безалкогольних напоїв.

Полтавці та гості міста діляться, - від дійства у захваті:

- Я з Харкова приїхав на ваш фест. Мені дуже подобається. Пиво чудове, живе, дуже гарний фестиваль, чудовий. Дай Бог, щоб кожен рік таке було. Настрій чудовий, молодь лащиться.

- Я люблю пиво саме Полтавського виробництва. Я їздила по багатьох містах і пробувала кругом і квас і пиво, у нас найкраще.

-Ми, в першу чергу, цікавимось локаціями для дітей, пройшлися уже намалювались. Підемо далі стрибати, десь гуляти, лазити на батутах.

- Добре, що є така фірма, це добре. – Фестиваль як, масштаби? – Ми тільки підійшли, ну дуже весело.

Родзинка фестивалю – лімітована серія пива «Оберфест». Його можна скуштувати тільки тут.

Сергій Саван, менеджер «Полтавпиво»:

- Процес бродіння у ньому продовжується, воно зберігається завжди під певною температурою. Тобто, до 3-х місяців пиво буде якісним та живим. Це якісно відрізняється від того, що є скрізь на ринку. Купляючи пиво з фарфаса, ви купляєте пиво все одно що тільки що його налили, провели на заводі і ви прямо на заводі його зразу отримали.

Нарешті момент на який всі чекали – розіграш подарунків. Серед призів смартфон, планшет, мультиварка, телевізор та велосипед. Для отримання одного лотерейного білетика потрібно здати 10 кришечок з пляшок «Полтавпиво». Велосипед виграла пані Анна.

Анна Йолкіна, переможниця лотереї:

- Я дуже задоволена, що виграли ми велосипед, якраз дідусю його і не вистачає, так що знайдемо йому застосування. Дуже дякую фірмі «Полтавпиво», процвітання вам, гарного настрою.

55 дюймовий телевізор пощастило виграти пані Ірина. Каже, - емоції переповнюють. На таке везіння, навіть, не сподівалась.

Ірина Гердзунь, переможниця лотереї:

- Відчуваю розгубленість, бо це несподівано абсолютно.  У нас були кришечки, також ми 5 келехів здали ще.

– Скажіть, будь ласка, куди телевізор, вам, вашій родині?

 – Я не знаю, просто це все так несподівано. Я думаю, нашій родині, куди ж іще.

На фестивалі діяли шоу мильних бульбашок, фаєр-шоу, піротехнічне-шоу. А також на завершення - святкова дискотека. Завод «Полтавпиво» готується до відзначення свого 55-річного ювілею наступного року. Як анонсує генеральний директор, - фестиваль буде ще масштабнішим.