Засульський міст через річку Сула на Лубенщині продовжать реконструювати до кінця 2019 року

Збільшення статутного капіталу просить у обласної ради підприємство «Лубнитеплоенерго». Це питання розглянули на засіданні постійної профільної комісії.

Едуард Рева, начальник управління ЖКГ Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ ОДА:

- Лубнитеплоенерго» попали в перелік підприємств, які на сьогодні мають ризик не отримати номінацію на опалювальний сезон. Нами підготовлено проект-розпорядження на поповнення статутного фонду на капітальні видатки «Лубнитеплоенерго» на загальну 10,6 млн.
Найбільш дискусійне питання порядку денного - про інформацію директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ облдержадміністрації. Його заступник прозвітував - Засульський міст через річку Сула на Лубенщині продовжать реконструювати до кінця 2019 року. Раніше планували завершити будівництво ще до початку літа.

Олександр Слободян, перший заступник директора Департаменту будівництва містобудування і архітектури та ЖКГ ОДА:

- В кінці жовтня 2018 року ТОВ «Мостопроект» надав розроблену робочу документацію. Разом з тим, у результаті розгляду наданої робочої документації виявлено зміну, передбачену затвердженою попередньою стадією проектних рішень, без погодження з Департаментом.
Як зазначає Олександр Слободян, на запит Департаменту проектна організація корективи вносити відмовилась. А в липні цього року взагалі припинила авторський нагляд. Зараз будівельні роботи виконуються, за цим слідкує інша проектна організація. Почуте обурило голову комісії Ігора Сірика.

Ігор Сірик, голова постійної комісії ОР:

-Заплатили кошти, а організація відмовилась вносити корективи. Гроші пропали. Проекта нема. Нічого нема. Секундочку. Реакції - нуль. Суддів нема, позовів нема, звернення до поліції немає.
На засіданні вирішили звернутись до правоохоронних органів, аби з’ясувати, куди витрачаються бюджетні кошти і чому немає реакції обласного управління капітального будівництва на таке ставлення до роботи проектної організації.