Переведення часу

Із 31 березня українці і, полтавці зокрема, будуть вставати на годину раніше. Принаймні, доки звикнуть до нового режиму дня. У ніч із суботи на неділю стрілки годинників переводять вперед. Такі зміни - це стрес для організму та проблема для забудьків, так вважають опитані нами полтавці.

Лікарі не заперечують, хоча офіційної статистики немає, однак кількість звернень після переведення годинників зростає. У період 10-15 днів, доки організм адаптується проблеми з самопочуттям у людей є.

Вадим Недоборенко  лікар-терапевт 1 МКЛ Полтави
" - За неофіційними даними, так відносно є такі дані, що дещо збільшується у хворих на гіпертонічні хвороби, у хворих на серцево-суддину систему звернень до лікарів стосовного того чи іншого захворювання."

У боротьбі зі стресом та поганим самопочуттям фахівці радять приймати вітаміни, слідкувати за харчуванням, робити фізичні вправи, гуляти на свіжому повітрі, не перенавантажуватися і поступово готуватися до переведення годинників.
Вадим Недоборенко  лікар-терапевт 1 МКЛ Полтави
"Поступово на 10-15 хвилин прокидатися раніше, або на 10-15 хвилин лягати раніше."

У комунальному підприємстві «Міськсвітло» пояснили, що з переходом на літній час полтавці ні грошей, ні електроенергії не зекономлять. Якщо навесні ввечері сутеніє пізніше, то прокидаються люди ще в темряві. Полтавці використовують однакову кількість освітлення, що із переходом на літній, що на зимовий час.