Під час засідання постійної комісії обласної ради розглядали питання порядку денного чергової сесії

На засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності обговорили низку питань. Перше - про погодження кандидатур для нагородження нагрудним знаком Полтавської обласної ради «За вірність Україні». При прийняті рішення, серед членів комісії виникло спірне питання. Один із претендентів на нагороду проживає зараз в Одесі. Голова постійної ради Геннадій Коваленко наголосив - поїдуть до Одеси, аби вручити герою відзнаку.

Генадій Коваленко, голова постійної комісії: 

-Відповідальним за нагородження повинен бути депутат обласної ради, якшо на місці, я понімаю, шо це Одеса, ну ми не можемо нагороду просто взяти і відправити. Хтось повинен її вручати.
Говорили і про звернення Головного управління Національної поліції. Вони просять визначити дві кандидатури представників від обласної ради до нового складу поліцейської комісії ГУНП в Полтавській області, адже термін уповноважених членів комісії закінчився 9 серпня .

Генадій Коваленко, голова постійної комісії:

-Перший лист нам поступив в обласну раду 13.06.19 року. В цьому листові, значить, нас інформує начальник поліції полтавської області - Андрій Замахін про те, що на даний час в Головному управлінні національної поліції в Полтавській області функціонує поліцейська комісія, склад який затвердженно ГУНП в полтавській області від 10.08.2016 року.
У ході засідання комісія розглянула та підтримала проекти рішень чергової сесії обласної ради: про припинення розміщення заїжджих пересувних цирків-шапіто з тваринами на території Полтавщини. Також, у рамках заходів комплексної програми щодо забезпечення законності та правопорядку було підтримано пропозиції про виділення з обласного бюджету коштів управлінню патрульної поліції, військовій частині та кременчуцькій виховній колонії.