Розглянути питання порядку денного депутатам бюджетної комісії обласної ради не вистачило кворуму

Не вистачило кворуму, аби розпочати засідання. Депутати Полтавської обласної ради не затвердили порядок денний та не проголосували за проведення постійної комісії з питань бюджету та управління майном. Виконувач обов’язків голови ОДА Олег Пругло зазначив - така робота депутатів є не конструктивною.

Олег Пругло, тимчасово виконувач обов’язків голови ОДА:

- Саботуються, немає питань, значить, голова ради має відповідні міри приймати. Змінювати комісію, чи додавати чи.. це вже, скажімо так, внутрішня справа обласної ради. Це вже не перший раз, якшо ви пам’ятаєте, були, коли сесія відмінялася.

Передував нерозпочатому засіданню  конфлікт депутатів у залі засідань. Депутатська меншість бажає змінити затвердженого голову комісії з питань бюджету та управління майном - Миколу Бондаренка. Олег Пругло наголосив, - депутати не мають права на комісії знімати її очільника.

Олег Пругло, тимчасово виконувач обов’язків голови ОДА:

- Я думаю, на сесії будуть відповідні пропозиції. Я хочу нагадати, що по регламенту і по закону про місцеве самоврядування голів комісій затверджують на сесії за поданням голови обласної ради. Не комісія вирішує, не кілька депутатів вирішують. Вони можуть внести пропозиції голові обласної ради і тільки голова обласної ради виносить на комісії ту, чи іншу кандидатуру.

Згідно з чинним законодавством, комісія має рекомендаційний характер. Члени комісії мають право засідати і розглядати рішення тих чи інших проектів, аби потім виносити це на сесію обласної ради. Тож, усі питання, які були винесені на порядок денний засідання постійної комісії з питань бюджету та управління майном депутати розглянуть на сесії полтавської обласної ради.