Полтавські підприємці стверджують: керівництво міста демонтує тимчасові споруди за вибірковим принципом

Полтавські підприємці вийшли на мітинг. Разом з продавцями та небайдужими мешканцями міста зранку зібрались під стінами міської ради. Вони - проти свавілля міської влади. Обурені тим, як чиновники демонтують кіоски за вибірковим принципом. Продавець Дмитро Лагута працює в одному з кіосків. 

Дмитро Лагута, продавець:

- Люди прийшли через те, що незаконно їх намагаються демонтувати. Одне діло, коли просто демонтували. А інша справа, коли його скрили насильно.
Поспілкуватись з людьми вийшла заступниця міського голови, представниця команди "Рідного міста", голова профільної комісії Тетяна Юрченко.

Приватний підприємець Володимир Пронь жаліється, - зносять його МАФи без попереджень. А на тому місці ставлять нові.

Далі – діалог між Володимиром Пронем та Тетяною Юрченко:

В.П: - У парку «Перемога» забрали один кіоск, який стояв теж близько 12 років. Парк «Перемога» регулярно брав оплату за те, що він стоїть. Якщо ви не продовжуєте, чому вони прибрали 1 і поставили 10?

Т.Ю: - Де поставили 10?

В.П: - У парку «Перемога» стоять 10 кіосків, за які беруться комусь в кишеню орендна плата.

За словами Тетяни Юрченко, три тимчасові споруди Володимира Проня, демонтували законно. Вони рік розміщувались без дозвільних документів. Підприємець стверджує, - з проханням продовжити дозвіл на розміщення всіх МАФів звертався. Вважає, - його навмисне проігнорували.

Далі – діалог між Володимиром Пронем та Тетяною Юрченко:

В.П: - Коли прийшла ваша влада, ви всі документи загубили.

Т.Ю: Як це загубили?

В.П: Ви сказали: - «Принесіть заново документи. Документи заново офіційно оформляти."

Т.Ю: - Хто сказав? Я сказала?

В.П: Так.

До єдиного спільного рішення підприємці та представники міської влади під час мітингу не дійшли. Мітингувальники наголосили на тому що не допустять утисків та поділу бізнесу на своїх і чужих. Вимагають прозорих чітких правил для усіх.