Секретар міської ради Олександр Шамота відмовився розміщувати петицію про його відставку

Секретар міської ради Олександр Шамота відмовився розміщувати петицію про його відставку. Полтавець Єгор Мкртчан подав петицію з вимогою відсторонити з посади секретаря міської ради та заступника мера Сергія Рекотова. Причина - пиятика на робочому місці, непрофесійне виконання службових обов’язків.

Єгор Мкртчан, автор петиції:

- Мені стало відомо, що у міській раді святкували у робочий час у робочому кабінеті замісника секретаря, в.о. мера міста Шамоти. З чого схвалення Рекотов накрив стіл і святкував свій день народження. Я вважаю, що це морально не допустимо для держаслужбовців.

Також пан Єгор продовжує, - Всі ці гульбища відбуваються у той час, коли у Полтаві залишається купа невирішених проблем, а посадовці сміються з полтавців хизуючись своїми заробітними платами по 50 тисяч.

Єгор Мкртчан, автор петиції:

- Неремонтовані дахи високоповерхових домів. Люди дуже багато пишуть скарг. Просять ремонтувати, не ремонтується. Жахливий стан доріг. У місті, у центрі вони ще зробили як показуха, а в інших вулицях навіть тротуарами не можливо йти. Потім по перевізниках. Жадливий стан машин. Ходите по місту і бачите, у якому стані наші інфраструктура.

Петицію пан Єгор подав 5 -го вересня, але та не з’явилася на сайті міськради, натомість, секретар ради Олександр Шамота надіслав відмову. На його думку, ця петиція принижує честь і гідність секретаря ради. На думку пана Єгора, це чиновники на відео принижують честь та гідність полтавців та Полтави - своєю поведінкою та безвідповідальністю.

Єгор Мкртчан, автор петиції:

- Соромно і образливо за місто, коли у духовній столиці України, у нашій Полтаві такі керівники дозволяють собі таку поведінку. Виходить їм порушувати адмінкодекс можна. А те, що я написав, що п`янстували, це що образа? Це не образа. Це факт. Я ж не сказав, що вони п`яниці.

Аби з’ясувати, чому саме петицію не розміщують на сайті міської ради, пан Єгор пішов до секретаря міської ради. У приймальні відповіли - Олександр Шамота зайнятий. Коли звільниться - невідомо.

«Якщо таке відношення, значить будемо зустрічатись у суді уже», - зазначив Єгор Мкртчан.

Автор петиції наголошує: за незаконну відмову у прийнятті та розгляді звернення передбачена адміністративна відповідальність.