У Полтаві відзначили День фізичної культури та спорту

Боксер Олександр Хижняк, чемпіон Світу отримав звання почесного громадянина Полтави. Відзнаку урочисто вручили під час відзначення Дня фізичної культури та спорту.

Олександр Хижняк, почесний громадянин Полтави:

- Для мене сьогодні особливий день. Почесний громадянин міста. Дивився відзнаку, саме цю брошурку, 12 винагорода за всю історію нашого міста Полтави, 12 людей отримали це визнання. Дуже цінне для мене, для всієї нашої родини.

Крім цього, на святі нагородили полтавців, які прославляють наше місто в Україні, Європі та світі. Увагою не оминули і людей, які зробили для розвитку фізкультури у Полтаві чимало.

Володимир Коромислов, голова міського спорткомітету 1991-2007 років:

- Пропрацював 16 років у місті. За цей час будували стадіон «Ворскла», створювались команди з видів спорту, відкривались відділи з видів спорту, реконструювались будівлі. Готували майстрів спорту.

Відзначили і Григорія Щербова, президента Полтавської обласної федерації шахів. Зізнається, - цьогоріч наші шахісти різних вікових категорій добре показали себе на чемпіонатах України.

Григорій Щербов, президент Полтавської обласної федерації шахів:

- Збірна команди Полтави стала чемпіонами України. Це було у квітні з 22 по 24 квітня цього року. Також, збірна області стала другою по чемпіонату України серед ветеранів. Зірочка до 8 років Руденко Тарасик став чемпіоном України з бліцу.

Анонсує, - у квітні наступного року у виставковому залі міського будинку культури, де зараз відбуваються святкування, пройде чемпіонат Європи з шахів. Візит планують учасники з 40 країн.