Про неперешкоджання діяльності ЗМІ говорили під час засідання постійної комісії обласної ради

Про неперешкоджання діяльності засобів масової інформації та подальшого утвердження свободи слова в Україні говорили на постійній комісії обласної ради з питань регламенту. Питання дотримання вимог законодавства щодо недопущення будь-якого втручання у професійну діяльність представників ЗМІ перебуває на постійному контролі департаменту інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю облдержадміністрації. Комісія рекомендувала департаменту організувати на телеканалах області проведення круглих столів за участю депутатів, експертів, представників громадськості з обговорення суспільно значимих питань.

Вікторія Пилипенко, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА:

- Основним завданням на сьогодні і самим актуальним завданням ЗМІ - є донесення до населення інформації актуальної, оперативної інформації про органи виконавчої влади. У цьому році у нас, тільки за даними нацполіції,  розгортається одне кримінальне впровадження, щодо порушення прав журналістської діяльності.

На комісії обговорили і проведення інформаційних кампаній соціального спрямування на території області. Члени постійної комісії наголосили - значна частина інформаційного матеріалу та соціальних роликів у рамках комплексної програми комунікацій влади з громадськістю в Полтавській області на 2016-2020 роки транслюється на телеканалах «ІРТ» та «Місто +». Також депутати та голови засідання розглянули питання про заходи сприяння розвитку суспільства та комунікації органів влади з громадськістю.

Юрій Варченко, перший заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА:
- Майже тисячу структурних таких утворень, куди входе громадськість, активна, яка, відповідно, вирішує якісь питання, чи то це розвитку більш вузької сфери, чи це загальнополітичних питань, тобто, на півтора мільйони населення, грубо, так сказать, тисячу організацій - це непогана цифра. Це свідчить, що у нашій області громадянське суспільство утверджується.
Також у ході засідання депутати заслухали інформацію про забезпечення захисту інформації програмного комплексу для голосування, який встановлено у залі засідань обласної ради.