У Октябрському райсуді розглянули кримінальну справу про арешт майна та рахунків колишнього заводу «Знамя»

У Октябрському районному суді розглянули кримінальну справу про арешт майна та рахунків колишнього заводу «Знамя». Заборгованість заводу «Знамя» із заробітної плати - близько 10 мільйонів, її не можуть отримати працівники ще з 2010 року .

Олександр Точилов, голова профспілкового комітету ДП «ВО Знамя»:

- Работники предприятия, которые 10 лет не получали заработной платы, не могут никак до сих пор ее получить. Счет -это деньги, которые, действительно, идут на услуги специалистов, которые занимаются ликвидацией предприятия, на текущую заработную плату, самое главное-  долг заработной платы.

Нині підприємство готове було виплатили борг, проте, арешт майна та рахунків - говорять його представники, цьому заважав. На даному засіданні суд зняв арешт майна та рахунків.

Денис Бондарець, адвокат ДП «ВО Знамя»:

-Суд розглянув клопотання арбітражного керуючого про те, щоб зняти арешт з рахунку підприємства, накладений суддею за клопотанням органів поліції, і задовольнив це клопотання, розблокував арешт з коштів підприємства в повному обсязі. Це рішення не оскаржується.
Начальник юридичного відділу державного підприємства, виробничого об’єднання «Знамя» Анастасія Бабенко говорить: повний текст ухвали повинен бути готовим 17 вересня.

Анастасія Бабенко, начальник юридичного відділу ДП «ВО Знамя»:

- Після складання повного тексту ухвали, 17 вересня ДП «Знамя» буде в той же день направлено ухвалу на адресу банку і ми маємо надію і сподіваємося, що нам піде на зустріч і всі банківські дії якнайшвидше, щоб ми могли погасити заборгованість перед працівниками «Знамя».
Суддя оголосила, що ця ухвала оскарженню не підлягає, тобто, не має перешкод, щоб працівникам виплатили заробітну плату.