У художньому салоні відкрилась фотовиставка «Погляд»

Фотовиставка «Погляд» відкрилась у художньому салоні. Автор - Микола Кигим. Експозицію присвятили його пам’яті. Рік тому митець пішов з життя. На відкриття завітали його дружина, донька та онук. Згадують фотографа з посмішкою на обличчі.

Світлана Кигим, дружина фотографа:

- Особливо полюбляв робити дитячі портрети. Вважав, що діти не можуть так позувати, як дорослі. Вони не грають, як він казав. Багато пейзажів, квіти, тварини. Це собака з нашої дачі. У неї, прізвисько її Топка, прямо людські очі.
Серед робіт - переважно портрети. Ось на цій зображено три покоління: мати Микола Кигима, його дружина та донька. Остання розповідає, - її син вдався в дідуся. Теж захоплюється фотографією.

Катерина Бордун, донька фотографа:

- У його дідуся, Миколая Павловича була абсолютно унікальна здатність бачити саме ті миті, які ми не помічаємо. У його внука, мого сина саме ця здатність, коли він не просить нікого позувати ,але він просто йде і він бачить саме той кадр, який потім вразить просто оточуючих.
Микола Кигим займався фотографією зі шкільних років. На виставку завітали його приятелі та колеги.

Микола Підгорний, художник:

- До мене підійшов приятель, каже «Як тобі виставка? Яка краще всього робота?». Я не можу назвати кращу. Вони на рівні професіоналізму, на мій погляд, вони всі однакові.
Всього на виставці представили 65 фоторобіт.