Обговорили проведення Всеукраїнського громадського бюджету

У Полтаві обговорили проведення Всеукраїнського громадського бюджету - це стартапи, які будуть реалізовуватися в громадах за рахунок співфінансування від Державного фонду регіонального розвитку і місцевих бюджетів у розмірі 10%. Вперше урядом започатковано таку ініціативу і внесені зміни до бюджетного кодексу на 2019 рік. Це ініціатива, спрямована залучити всіх громадян України, наукові установи та громадські організації, готові реалізувати цікаву бізнес-ідею, задум, проект і втілити у життя.

Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА:

- На всю Україну виділено 500 мільйонів гривень для реалізації цих проектів. На Полтавську область відведена сума - 13,3 мільйона гривень, які ми маємо використати до кінця 2019 року.

Директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко пояснює головні етапи відбору проектів .

Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА: 

- Проекти мають бути масштабними і відповідати регіональній нашій стратегії розвитку області в період до 2020 року. В нашій стратегії визначено три напрямки - це розвиток людського потенціалу, підвищення конкурентоспроможності економіки, збалансований розвиток територій і відповідні технічні завдання. Це можуть бути проекти в різних галузях.

Приблизно в двадцятих числах вересня оголосять відбір, триватиме він місяць.