У місті встановлять меморіальні дошки видатним митцям Полтави та загиблому воїну ООС

У Полтаві планують встановити меморіальні дошки видатним митцям Полтави та загиблому воїну ООС. Про це говорили під час чергового засідання комісії з питань найменування та перейменування елементів міського середовища та інфраструктури, увічнення пам’яті осіб та подій. Відповідна інформація розміщена на офіційному сайті Полтавської міської ради та виконавчого комітету.

Голова Полтавської обласної організації Національної спілки художників України Юрій Самойленко звернувся з пропозицією встановити у міста Полтава меморіальну дошку Андрію Сербутовському. Андрій Андрійович - уродженець міста Полтава, був членом Національної спілки художників, заслужений художник України. Працював в різних жанрах – портрет, натюрморт, тематична картина, але улюбленим жанром художника був пейзаж.

Також, члени комісії розглянули і звернення від Полтавської обласної організації Національної спілки архітекторів України щодо встановлення у Полтаві меморіальної дошки Леву Іоффе.

Серед звернень – встановлення меморіальної дошки загиблому військовослужбовцю Олегу Степановичу Бокочу. Запропонована локація розташування – заклад, де навчався загиблий – Полтавський базовий медичний коледж.

Члени комісії одноголосно підтримали пропозиції щодо встановлення меморіальних дошок.