У зламі особистого блогу Сергій Каплін звинувачує свого колишнього прессекретаря

О 4:00 ранку 16 вересня у блозі Сергія Капліна з’явилась інформація про його фінансування. Відверто про те, звідки Сергій Каплін нібито отримує кошти та які має справи у Полтаві. Втім, вже пізніше ця публікація зникла. Колишній нардеп говорить про злом та звинувачує у цьому свого експрессекретаря, а нині керівника пресслужби міської ради Віталія Улибіна та керівництво міста.

Сергій Каплін , депутат ВРУ 7,8 скликань.
- По-перше, блог було зламано. Мені достеменно відомо, що то було зроблено із серверу, з комп’ютера одного із керівників міської ради. Всі здогадуються, з якого комп’ютера і якого керівника. І робили вони це удвох із своїм новим прессекретарем – це два. Такі дії підпадають під кримінальну відповідальність і, очевидно, після моєї заяви, яка вже зроблена до СБУ та Національної поліції, ці керівники міста, пресслужби понесуть відповідну відповідальність. Вцілому я хочу сказати, що керівники міста і їх пресслужба повинні займатися господарськими справами, їм за це платять 50 тисяч гривень на місяць заробітної плати, тоді, коли середня пенсія у місті – 2 тисячі гривень, коли середня зарплата у місті – ледве-ледве дотягує до 5-6 тисяч гривень. Вони отримують зарплату більше, ніж у Президента вдвічі. І за цю зарплату бухають і п’яними займаються подібними речами. Це абсолютно неприпустимо. Це означає, що нам треба швидше обирати міського голову, наводити порядок у місті, обирати нову міську раду і прощатися з бувшими масажистами і тими, хто на робочих місцях просто розважається, а не працює на простого полтавця.

Нинішній керівник пресслужби Полтавської міської ради та колишній прес-секретар Сергія Капліна Віталій Улибін у свою чергу відкидає такі звинувачення:

Віталій Улибін,керівник прессслужби Полтавської міської ради
– Цікава, насправді, позиція. Дуже складно мені уявити, навіщо б це комусь було потрібно. Мені, якби, не п’ять років, щоб таким займатись, ну а далі, на скільки я розумію, народний депутат говорить, що звернеться до правоохоронних органів, то хай вони і знайдуть істину.

Отримати коментар секретаря Полтавської міської ради Олександра Шамоти нам не вдалося. На телефонні дзвінки він не відповідає.