Політика, розвиток міста, кіно та цифрові технології: у Полтаві пройшов «Фестиваль думок»

У Полтаві дискутували на різні теми: політика, розвиток міста, кіно та цифрові технології. Робили це в рамках «Фестивалю думок», який у місті проходить вперше.

Юлія Городчаніна, співорганізаторка «Фестивалю думок»:

- У неформальній обстановці обговорюють важливі для суспільства, конкретної громади теми і ми, власне, вирішили спробувати цей формат і в Полтаві. Важко сказати, що це теорія, це тільки формат «поговорити», але всі ці рішення повинні бути враховані, коли місто приймає рішення, коли планують проекти ті ж самі громадські організації.
Важливо відібрати думки, ідеї, а потім їх застосовувати у житті, - говорить голова оргкомітету «Фестивалю думок» Ганна Кіященко.

Ганна Кіященко, голова оргкомітету «Фестивалю думок»:

- На цьому фестивалі ми збираємо думки. Тому, перш ніж щось зробити, потрібно спланувати, якщо ми робимо без думок, без обговорення, то виходить «косо-криво». Тому ми збираємо на «Фестивалі думок» різні думки з різних сфер, спікерів, експертів і полтавців.
На ось цій локації тематика обговорень: «Інклюзія сьогодні. Рівні можливості».

Марина Бабець, спікер «Фестивалю думок»:

- Будемо говорити про те, яким чином створити рівні можливості для людей з інвалідністю в нашій громаді, тому що ми прагнемо до рівних можливостей, але маємо питання, проблеми, які потребують вирішення.
Вирішала відвідати фестиваль і пані Алла, щоб звернути увагу на проблему людей з інвалідністю та проблеми у суспільному житті.

Алла Лісовенко, учасниця «Фестивалю думок»:

- Закликати людей, щоб у нас у суспільстві були рівні можливості для всіх, як для людей з інвалідністю на візках, так і для звичайних людей.
Після обговорень культурна програма - показ документального фільму «Будинок «Слово».