Із засідання постійної комісії з питань освіти, науки та культури Полтавської обласної ради

На засіданні постійної комісії з питань освіти, науки та культури обговорили низку питань порядку денного. Зокрема, про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області, про припинення Комунального закладу «обласна психолого-медико-педагогічна консультація», крім того розглянули пропозицію про зміну найменування позашкільного навчального закладу «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді». Ці питання члени комісії підтримали одноголосно.

Олена Харченко, директорка Департаменту освіти і науки ОДА:

- Просимо підтримати найменування позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» на комунальний заклад Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді».

Також на засіданні комісії директорка Департаменту освіти і науки ОДА Олена Харченко доповіла про хід реалізації обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки. Тут депутати висловили ряд критичних зауважень на адресу департаменту освіти і науки, стосовно неналежного рівня організаційного забезпечення проведення заходів із національно-патріотичного виховання. Рекомендують підготувати департаменту пропозиції щодо поліпшення роботи.

Олена Харченко, директорка Департаменту освіти і науки ОДА:

- Ми вже використали 1 мільйон 300 тисяч гривень на виконання усіх заходів програми. Маємо певні результати - вже два роки команда Полтавщини займає перше місце на командних змаганнях. Ми проводимо гру «Петлюрівський вишкіл», де теж кожного року більше дітей бере участь у даній грі.
Не знайшла підтримки у членів комісії пропозиція департаменту освіти і науки про придбання двох легкових автомобілів для комунальної установи «Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічого забезпечення освітніх закладів. Олена Харченко наголосила - гарні автомобілі для працівників - це перш за все небезпека. Зараз центр має дві Волги, Ford 2007 року таNissan. Депутати обласної ради вирішили - придбати легкові автомобілі для потреб спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів.

Анатолій Ханко, заступник голови обласної ради:

- Я пропоную все таки дати закладам області, тим самим Лубнам, яким нада ж діток кудись везти, я думаю у них тоже Део є якісь убиті.
Також у ході засідання було підтримано проект рішення про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Полтавської міської ради щодо визначення місця встановлення пам’ятника Симону Петлюрі, який буде внесено до проекту порядку денного двадцять сьомої сесії обласної ради.