У Полтаві відбувся профорієнтаційний проект «Профіленд»

Містечко з п’ятнадцяти вулиць, де кожен з дітлахів зміг познайомитися з різними професіями, влаштували у центрі Полтави. Цими вихідними відбувся профорієнтаційний проект «Профіленд». На святі малеча змогла спробувати себе в понад ста професіях. Одна з локацій - пожежна.

Сергій Віташ, пожежник:

- Вони приходять, одягають бойовий одяг, шолом, дивляться на спецобладнання. Залазять в машини, включаємо для них сирени, прокладували лінію, вони поливали з пожежного ствола.
Прийшла з сином Андрієм на «Профіленд» і пані Катерина.

Катерина Остапець, відвідувачка «Профіленду»:

- Це дітей розважає і повчає, вони дізнаються більше про деякі тонкощі. Те, що ми бачимо по телевізору одне, а спробувати в живу - це дещо інше і цікаве, практичні навички. 

Андрій Остапець, відвідувач «Профіленду»:

- Воєнні, ось зараз на пожежника йду.
Побачити, до чого у діток більший потяг і у майбутньому визначитись із професією - для цього привела на профорієнтаційний проект своїх діток пані Олена .

Олена Карбач, полтавка:

- Хочемо ознайомитись детальніше з такими професіями, як пожежник, дітям дуже цікаво, особливо, хлопчикам. У такому віці, як у нас дітки, їм цікаво, більш детальніше ознайомитись з професіями, щоб у своєму майбутньому дитина розуміла, чого хоче від життя. Це тільки ознайомлення, а у майбутньому буде пристрасть до якоїсь спеціальності.
А на цій локації восьмирічна Ванесса  випробовує професію музиканта.

Ванесса Блатнер:

- В них таких звук класний. Мені сподобалось. Відвідала швидку допомогу, барабани.
Навчає грати на барабанах всіх охочих Поліна Кімнатна.

Поліна Кімнатна, музикант:

- Я тут показую, як грати на барабанах, ось так. Потрібно бажання і більш нічого, все інше у нас є і якщо хтось каже Вам, що вам наступили на вуха, то це неправда, всі талановиті.
Представники різних професій єдині в одному - головне бажання дітей навчитись чогось, а вже потім обрати професію до душі.