У Полтаві вшанують добровольців

20 вересня о 18:00 у театрі імені М.Гоголя відбудеться народна церемонія вшанування добровольців – «Лицарський Хрест Добровольця Полтавщини». На заході буде вшановано 20 добровольців Полтавщини, п’ятеро з яких вшановуються посмертно. Ордени загиблих Героїв, в рамках заходу, отримають родини добровольців.

"Наше завдання не тільки вшанувати українських добровольців, але й висвітлити подвиг кожного учасника Добровольчого руху, який повинен надійно зберегтися у скрижалях української історії. Впевнені, що ці люди гідні найвищої народної пошани. Ми живемо у той буремний час, коли в обличчях наших воїнів віддзеркалюються воїни УПА, Герої Холодного Яру, войовничі козаки-запорожці, княжі дружинники Святослава Хороброго. Всі вони і є втіленням тієї мрії про Україну, яку ми повинні пронести та передати наступним поколінням. В рамках церемонії ми вшанували добровольців Чернігівщини, Львівщини, Луганщини та Тернопільщини. На черзі Полтавщина і ми безмежно раді продовжувати розповідати про героїчний шлях українських добровольців" - зазначає голова оргкомітету та режисер заходу Оксана Тунік-Фриз.

Церемонію нагородження «Лицарський Хрест Добровольця» було започатковано у 2016 році Жіночою Волонтерською Сотнею Самооборони Чернігівщини з метою вшанування добровольців, які першими, за покликом серця, стали на захист своєї країни від окупанта.

Гостями церемонії будуть громадська діячка, волонтерка та співачка Бандерівна, співак та волонтер Євген Мацак.

Захід організовується ВГО «Лицарський Хрест» спільно з ГО «Агенція сталого розвитку» та Сергієм Солов’єм. Також організації заходу сприяє Полтавська обласна рада.

afisha-internet.jpg