Що пропонують освітні програми Європейського Союзу для вищої та шкільної освіти

У стінах Полтавської облдержадміністрації відбулась зустріч за участю працівників структурних підрозділів Полтавської ОДА, Полтавської РДА, які займаються питаннями освіти та науки. Тема зібрання - освітні програми Європейського Союзу, окрема увага приділялась можливостям ЄС для вищої та шкільної освіти. Менеджер інформаційної компанії від представництва ЄС «Будуймо Європу в Україні» Станіслав Корольков говорить: з кожним роком для України відкривається все більше можливостей долучатись до освітніх програм Європейського Союзу.

Станіслав Корольков, менеджер інформаційної компанії від представництва ЄС «Будуймо Європу в Україні»:

- Окрема презентація в нас буде по програмі для шкільної освіти. Також декілька слів я скажу про бібліотечний проект, який був нещодавно запущений представництвом ЄС, а також - можливості, які є для спортивних культурних заходах .
Серед багатьох проектів, Станіслав Корольков, виділяє Жан Моне. Він спрямований на підвищення знань та інформованості всередині ЄС та поза його межами про питання європейської інтеграції.

Станіслав Корольков, менеджер інформаційної компанії від представництва ЄС «Будуймо Європу в Україні»:

- Один із проектів, які можна було б виділити - проект Жан Моне: дозволяє відкрити на базі університету навчальну дисципліну на європейську тематику - це може бути європейська освіта, європейська економіка, наприклад, європейське право, історія ЄС і так далі. Це дуже перспективний проект, я знаю, що деякі полтавські університети вже подавалися на цей проект. Зараз є можливість до нього підготувати заявку, бюджет і податися на цей проект.
Також на заході презентовані різні можливості освітнього спектру - проекти для вищої освіти - для отримання ступеня бакалавра, магістра або наукового ступеня в Європейському Союзі.