Громадським організаціям розповіли, як отримати грантову підтримку від ЄС

У Полтаві відбулась дискусія-тренінг для громадських організацій. Там представники Європейського Союзу розповіли, що саме варто робити, аби отримати грантову підтримку від ЄС.

Станіслав Корольков, менеджер інформаційної компанії від представництва ЄС «Будуймо Європу в Україні»:

- Загалом, Європейський Союз відкрив дуже багато грантових можливостей для громадських організацій. При цьому ці гранти стосуються різних сфер: освіта, культура, бізнес, енергоефективність. Ми будемо наголошувати на тих помилках, які дуже часто роблять громадські організації у своїх грантових заявках.
Експерт з розробки та подання грантових заявок Денис Ткачов розповів: якщо ще немає досвіду, починати потрібно з малого.

Денис Ткачов, експерт з розробки та подання грантових заявок:

- Бувають дуже різні гранти за розміром фінансування, починаючи від ста тисяч гривень, закінчуючи десяти тисячу євро, тобто, такі можливо є, потрібно вміти з цими можливостями працювати. І якщо у вас є певний досвід, то ви можете вже претендувати, починати, як правило, це невеликі суми зможуть допомогти вам набути необхідний досвід.

Учасники заходу також презентували власні проекти та поділилися своїми ідеями для грантових заявок і отримали експертну оцінку представлених проектних ініціатив.