Героїчна професія рятівника

Саме так починається кожен день рятівників. Вони ті, хто працюють у свята,без вихідних та мають небезпечну роботу. Сьогодні, 17 вересня, в Україні рятівники відзначають своє професійне свято. Три роки у цій професії Сергій Віташ. Згадує: найнезвичайніші ситуації.

Сергій Віташ, рятівник:

- Коли квартира горить був випадок, коли була засмічена повністю сміттям і туди нам було важко потрапити в квартиру, щоб гасити пожежу. Пожежа і надзвичайна подія вона не схожа на попередню тому що, коли ти їдеш на надзвичайну подію ти не знаєш, що тебе там чекає. Всі ці події вони різні, ти приїдеш на місце події і ти вже на місці орієнтуєшся, що тобі потрібно робити.

А тут Сергій відкриває таємничі двері приміщення Депо:

- При виїзді на подію особовий склад надягає штани, пожежну куртку, чоботи пожежні і пояс, захисний шолом. Дозволяє знебезпезпечити людину від небезпечних подій.

Ця машина для тих самих надзвичайних подій. Знаряддя, що в ній використовують при ДТП і не тільки.

- Ножиці, електроножиці, де можна працювати без маслостанції, можна взяти і працювати на відстані.

- На ДТП ці ножиці використовують для більш тихої роботи. тому що постраждалі можуть бути в різному стані і щоб не створити паніку працюють цими ножицями.

А тут особовий склад проводить тренування. Зробили цей тренажер власноруч. Адже в цій професії місце тільки витривалим,- переконаний Сергій Карабаз.

Сергій Карабаза, старший рятувальник:

-  Кожна людина зможе тут прийти потренуватись протягом добового чергування. Підтягування, приміром. Брусья, віджимання, качання пресу.

Рятувальники говорять для них життя у небезпеці - це стиль життя.