Продали на аукціоні малюнки і купили стіл для піскотерапії

Діти з вадами слуху заробили на стіл для піщаної терапії. Вихованці спеціалізованої школи-інтернату влітку на майстер-класі малювали карикатури та комікси. Їх продали на аукціоні. На отримані кошти придбали ось такий подарунок.

Велимір, учень 2 класу спеціалізованої школи-інтернату для глухих: 

- Це буде більше розвивати дітей ще більше. Я люблю більше будувати, робити різні проекти.

Благодійну акцію провела громадська організація «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей». Продовжують традиції Анатолія Кукоби, - говорить співзасновниця фонду Юлія Іщейкіна.

Юлія Іщейкіна, співзасновниця ГО «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей»:

- Хочемо від керівництва зворотній зв’язок. Якщо їм буде мало одного піщаного стола, чи вони захочуть бачити в кожному класі, ми готові ще раз долучитися, ще раз провести аукціон.

Вчителька образотворчого мистецтва школи переконана, - пісочна терапія допомагає висловитись тим, кому важко розповісти про свої переживання словами.

Карина Ткаченко, вчителька спеціалізованої школи-інтернату для глухих:

- Це дуже корисно, для моторики, для їхнього розвитку. Думаю, цьому будемо багато часу приділяти. Особливо зараз, коли є така чудова можливість. Якщо раніше ми мілку моторику за рахунок пластиліну, то зараз у нас ще ширші будуть можливості для цього.

Фонд захисту і підтримки талановитих дітей планує провести для вихованців цієї школи ще один майстер-клас - тепер вже з ліплення вареників.