Дощ в квартирі: у будинку по вулиці Грушевського протікає дах

Тече дах і ніхто не допомагає, - жаліється полтавка Ніна. Проживає вона у квартирі по вулиці Грушевського разом з чоловіком з інвалідністю. Щодня доводиться дихати цвіллю.

Ніна Тимошенко, полтавка: 

- Затікає стіна. Лоджа у нас. Кирпич опав, плитка опала у нас і по хаті по стіні біжить вода. Я заробляю 2 тисячі. Чоловік – 3, проробив мотористом все життя. Тепер паралізований уже з 8 року. А з 12 лежить не ходячий.

Пані Ніна скаржиться, - за допомогою зверталась неодноразово і до управління житлово-комунального господарства міста, і до профільного заступника міського голови, представника команди «Рідного міста» Олексія Чепурка. Відповідь завжди одна - не вистачає бюджетних коштів.

Ніна Тимошенко, полтавка: 

- Пішла до Чепурка на прийом. Він сказав тоже «Ми такого не робимо. У бюджеті грошей немає і робіть своїми силами». Я согласна своїми силами. Ну я ж туди не достану. Кажу дайте мені машину. Вже полізу, мені 70 років я полізу, заляпаю його, щоб воно ж не бігло. Ну скільки ж можна уже ходити.

Ми також підготували відповідний запит на ім’я Олексія Чепурка, аби отримати інформацію та коли сподіватися сім’ї Тимошенко на ремонт даху.
Тим часом - попереду 2,5 місяці осені. Пані Ніна з жахом зустрічає сезон дощів.