Європейські торговельні форуми як можливості для українського бізнесу

«Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу». Семінар для підприємців Полтавщини пройшов у рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС в Україні.

Станіслав Корольков, організатор семінару, менеджер Інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні»:

- Ми зібрали тут місцевих підприємців. Це малий та середній бізнес. Також членів місцевих гільдій підприємців, об’єднань підприємців. Будемо розповідати про те, як загалом взяти участь у виставці. Чому варто брати участь у таких виставкових заходах. Які переваги це вам надає.

Віцепрезидент представництва Міжнародної торгової палати в Україні Сергій Козін радить підприємцям нашої області, перш за все, протестувати себе, чи готові вони просувати свій бізнес.

Сергій Козін, віцепрезидент представництва Міжнародної торгової палати в Україні:

- Підприємницька культура в Україні - низька. Іноді підприємці шукають якийсь грошовий потік. А треба бути креативним, мотивованим, таким, що запалює людей.

Інша спікерка, координаторка відділу Офісу з просування експорту України Валентина Ляшенко давала поради як експортерам з досвідом, так і початківцям.

Валентина Ляшенко, координаторка із сорсингових питань Офісу з просування експорту України:

- У нас організація працює в 4-х напрямках. Це освіта для експортерів, аналітика для експортерів, консалтинг для експортерів та бізнес можливості, куди входять виставки та торгові місії для експортерів.

Всього на семінарі виступили 5 спікерів з різних організацій.