Працюючи над розвитком туристичної сфери міста

Про наше місто у майбутньому говорили на форумі «Творимо Полтаву туристичну разом». Форум має на меті обговорення пропозицій, зауважень та ідей для створення нової програми розвитку туризму «Полтава туристична» на 2020-2026 роки. Тут спеціалісти галузі презентують анкетування «профілю» туриста . Також представлять концепцію розвитку «Туризму та культури» за програмою інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030». Начальник відділу туризму ту культурної спадщини Полтавської міської ради Віталій Павлов наголосив - програма «Полтава туристична» реалізовується з 2008 року. Ділиться - успіли реалізувати багато цікавих проектів.

Віталій Павлов, начальник відділу туризму та культурної спадщини Полтавського міськвиконкому

- От, буквально, в рамках днів «Європейської спадщини в Україні» ознакована подільська вежа, днями, на початку вересня цього року. З’являються нові інтерактивні туристичні маршрути, ознаковані QR кодами, з’являються пандуси, велопарковки, тобто, всі ці заходи і інше, тобто, набір «Полтава туристична» інформаційні набори, вони реалізуються у рамках нині діючої програми».
На форумі зібралися усі небайдужі до рідного міста. Тут не тільки представники туристичних агенцій, ресторанів та готелів, а й школярі. Депутат міської ради Олександр Глазов поділився - щасливий, що до написання нової програми «Полтава туристична» долучилася не тільки влада, а й громадськість. Працювали заради спільної мети. Активно прописували туристичну програму та демонстрували свої цікаві ідеї, аби Полтава ще більше приваблювала туристів.

Олександр Глазов депутат міської ради:

- Дуже приємно, що ми ініціювали новий підхід до написання міських програм. Це не коли управління саме визначає, що необхідно зробити в програмі, а коли ми запросили всіх людей, які стосуються до туризму. Зробити так, щоб турист залишався у нашому місці більше, чим на один день, таким чином збільшиться бюджет міста, на який ми зможемо реалізовувати інші програми.
Учасник форуму Олег Слизько переконаний - сама атмосфера Полтави запрошує сюди. Наголошує - все залежить від самих полтавців, вони мають бути носіями полтавської культури і тільки тоді місто стане привабливим для інших громадян як України, так і закордону.

Олег Слизько, лідер Республіканського руху Полтавщини:

- Хто знає, хто відпочиває за кордоном, наприклад, там є багато туристичних маршрутів. Є, наприклад, об’єкт, до якого їдуть всі. Всі його знають, все вже давно розпіарено, розкручено. А в нас таких об’єктів і таких місць, історичних подій, історичних постатей на Полтавщині буде багато. Але, на жаль, ніхто не їде в Чорнухи до Григорія Савовича Сковороди.
Учасники форуму переконані: найближчим часом Полтава у туристичному плані не буде поступатися таким містам як Харків, Київ та Львів.