Що таке щастя?

Опитані нами полтавці із посмішками на обличчі запевняли - щастя існує. Однак для кожного воно своє і відступатися від нього не можна.
Полтавський письменник і психолог Джумарт Давудов вважає себе надзвичайно щасливою людиною, тому хоче поділитися досвідом із іншими. Фахівець радить придивитися, можливо щастя поруч, а ви його просто не помічаєте.
Джумарт Давудов-  психолог, письменник
"Наверное человек так устроен, что пока он имеет здоровье, о здоровье он думать не будет, пока он живет с родителями у него есть счастье и все - и здоровье, и благополучне. Вопросы о счастье его начинают волновать тогда, когда он это счастье теряет."
Щоб стати щасливим потрібно зрозуміти чого хочеш від життя, поставити мету і йти до неї.
 Джумарт Давудов- психолог, письменник
"Если нет цели, если человек не выработал взгляд на жизнь, если не поставил себе конкретную задачу чего он хочет в этой жизни, а это значит видеть цель, то в принципе трудно быть счастливим, материально обеспеченным и богатым."
Порада психолога, не втрачаючи те, що є, ставити глобальні цілі. Чим завдання грандіозніше, тим краще. Сам Джумарт Давудов, наприклад, планує дожити до 100 років і після цього написати книгу про здоровий спосіб життя.