Лягли квіти до пам’ятного знаку героям-авіаторам та підніжжя пам’ятника Зигіну

Урочисті заходи з нагоди відзначення 76-ї річниці визволення Полтави від нацистів пройшли біля пам’ятного знаку героям-авіаторам. День вигнання нацистів з міста - це прекрасна нагода низько вклонитися воїнам.

Віктор Закирничний, дитина війни:

- Це важливо робити, щоб молоде покоління пам’ятало про подвиги, про їх старших батьків, дідів, які, захищаючи Вітчизну, показали звитягу і на яких треба рівнятися.

Вшанував пам’ять наших дідів, які захищали Україну, наше місто і депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський. Зауважує - завжди готовий до спілкування з ветеранами, готовий допомагати та підтримувати їх.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міськради:

- 23 вересня 1943 року стало другим днем народження нашого міста, наші діди, наші прадіди, наші батьки ціною власного життя звільнили і Полтаву, і Україну від фашистів. І саме тому в цей день, перш за, всім нам хочеться мирного неба, тому що в цей день, день Полтави, визволення в нашому місті немає святкових салютів, тому що місто воює, по-друге, хочеться сказати, щоб ніколи ми не забували наших ветеранів, ветеранів Другої Світової війни, ветеранів сучасної війни, щоб завжди і люди, і влада підтримували їх і говорили добрі слова.
Лягли цього дня квіти і до підніжжя пам’ятника Зигіну у Київському районі.

Сергій Синягівський, голова Київської районної ради у місті Полтава:

- Ветеранів, які боронили у дні війни нашу територію. Афганці, чорнобильці, які і в тилу здобували цю перемогу. Ми сьогодні в Київському районі проводимо святкові заходи і сьогодні ми знаходимось на цьому священному місці, пам’ятник Зигіну. Олексій Іванович, який загину в 47 років тут, на території Полтавської області, і це, мабуть, знаково, боронячи українську землю.
Разом з ветеранами та школярами вшанував пам’ять визволителів і голова ради ветеранів Київського району Степан Лукашевич.

Степан Лукашевич, голова ради ветеранів Київського району:

- Если бы не было вот этих событий, если бы не победили в настоящее время не было мирного голубого неба над головой, мы сей час живем на протяжении 76 лет, не слышем боя снарядов и мин, разрыва бомб,  люди живут мирно.

Присутні кажуть: пам’ять про усіх героїв у серці завжди.