Група «Ресторани Полтави» знає все про ресторани Полтави

Кожен з нас полюбляє, чи то після тяжких робочих буднів, чи то на свята відвідувати заклади, де можна смачно поїсти та просто гарно провести час у колі друзів та рідних людей. Але в такі моменти перед нами часто постають питання «Куди піти на цей раз? Де смачно готують? Де готують якісні та недорогі страви?». І, аби спростити життя любителям смачно поїсти, ініціативними полтавцями було створено групу у фейсбуці з однойменної назвою «Ресторани Полтави». Наразі кількість підписників сторінки перетнула межу семи тисяч. З цієї нагоди її адміністратори зустрілися, аби обговорити подальші перспективи роботи.

Анна Кукоба-Бенюк, засновник групи «Ресторани Полтави»:

- Цель группы - информировать полтавчан о хорошем сервисе и вкусной еде. Сама идея у меня родилась два с половиной года назад после того, как я увидела, какое живое обсуждение вызвало открытые одного из ресторанов в Полтаве. Мы очень помогаем рестораторам улучшить качество в том или ином ресторане. Мы приходим как независимые эксперты, и вот потом делаем репортаж в группу и каждый из участников также может написать как блогер о том или ином ресторане, кафе, баре.

Учасники групи жваво обговорюють меню, ціни, обслуговування у полтавських та не тільки закладах харчування. Оголошують конкурси та опитування.

Тамара Костенкова, адміністраторка групи «Ресторани Полтави»:

- Кроме отзывов посетителей ресторанов, в группе мы проводим опросы, мы выдвигаем номинации, там, допустим, «Лучший рыбный ресторан», «Лучший ресторан грузинской кухни», «Лучший мясной ресторан». Если у кого-то есть какие-то интересные идеи - присоединяйтесь, мы с удовольствием всем ответим, выслушаем и примем ваши идеи.»

Два роки поспіль найкращим рестораном Полтави стає ресторан «Палаццо». Сприяє інтернет-група розвитку і туристичної сфери у нашому місті, адже туристи, які планують відвідати Полтаву, можуть з легкістю ознайомитися із ресторанами, пропозиціями та сервісом, передивившись публікації групи.

Ярослав Журавель адміністратор групи «Ресторани Полтави»:

- Група дуже корисна як для відвідувачів і не тільки, до речі, полтавців, а люди, які приїжджають в місто з інших міст, там, на деякий час. Вони заходять і дізнаються, куди можна сходити ввечері і який заклад. Ми запрошуємо усіх полтавців долучатися до нашої групи у фейсбук і ділитися своїми враженнями від відвідування закладів. Долучайтеся до нашої групи! Ми вам цього не пробачимо!