Полтавці хочуть їздити на роботу велосипедом не лише у день флешмобу, але для цього не вистачає велодоріжок

Аліна Боровик, журналіст:

- День розпочинається з велопрогулянки та кави. У Полтаві в 9-те проходить загальноміський флешмоб «Велосипедом на роботу». Починається він традиційно - у центрі міста.

Організаторка акції зізнається, - коли тепло їздить на роботу велосипедом щодня. Адже це екологічно та корисно для здоров`я. У середньому, до таких акцій долучається до півсотні полтавців.

Ірина Садовнікова, представниця ГО «Сіті Лаб»:

- Метою акції є заохотити людей для ділових поїздок частіше. Ділові поїздки - це і на роботу, і на навчання, і у справах по місту. Також нагадати міській владі, що потрібна місту нормальна велосипедна інфраструктура. Тобто, її у місті немає і деяких людей це зупиняє.

Офіційно - велодоріжка у Полтаві одна. 3 км. прокладено на околиці, поблизу Дендропарку. Це проблема для полтавця Ігора Прокопенка. Каже, - щодня на роботу велосипедом діставатися важко.

Ігор Прокопенко, велосипедист:

- Я на вихідних дуже багато катаюся. У мене пробіги і 50-100 км. за день. Це більше, як розвага. На роботу у Полтаві, на жаль, добиратися складно щодня, транспорт. Не дуже ввічливі водії. Сподіваюся, що Полтава цим рухом отримає змогу і буде добиватися і отримання кращих доріг для велосипедистів.

До речі, 16-го вересня на сайті міської ради з’явилася електронна петиція за облаштування велодоріжки на бруківці, що по вулиці Небесної Сотні. Наразі, вона набрала 35 голосів.