Із засідання міськвиконкому: День міста для полтавців буде днем робочим

У Полтаві обмежать рух транспорту в центрі міста. 23 вересня відбудеться святкова хода «Полтава вишивана» та концерт з нагоди Дня міста. На засіданні міськвиконкому затвердили проведення заходів та перекриття вулиць з цього приводу.

Євгеній Якуба, начальник відділу з питань транспортних перевезень та зв'язку: 

- Перекриття від Білої альтанки до ТЦ «Злато місто» з 12 до 19. А обмеження руху по ділянці Європейської та навколо Корпусного парку із 17:45 до 19.

За ініціативи Андрія Матковського, на засіданні перенесли покладання квітів до Вічного вогню на меморіалі Солдатської Слави замість 9.00, на 10 годину. У зв`язку з цим, обмеження руху транспорту по вулиці Європейській триватиме з 9:45 до 11 години, а не на годину раніше, коли полтавці дістаються на роботу.

Андрій Матковський, депутат міської ради:

- У цей робочий день всі люди, якраз на 9, на 8:30 їдуть на роботу. Ми перекриваємо рух спочатку з ранку, а потім з 17 до 18, коли люди будуть повертатись, знову буде перекриватись рух, тому що там будуть віночок складати і т.д. Тому, на мою думку, на жаль, люди, які у керівництві у міської ради мало думаю про полтавців, турбуються. Їм не вистачає досвіду, а головне, не вистачає розуму прислухатися до тих порад людей, які у цьому добре розуміються.

На думку депутата міської ради Андрія Матковського, нова коаліція виділяє гроші на підвищення зарплат для чиновників, збільшення штату міськвиконкому, а на святкуванні Дня міста - економить.

Андрій Матковський, депутат міської ради:

- Ми 3 місяці тому звернулись до керівництва стадіону. І, до речі, на цей день зарезервували стадіон. На мою думку 1120 років треба було святкувати всією громадою, саме на стадіоні, зробити вихідним днем і всією громадою святкувати цей день. Але, на жаль, все ж таки свята будуть, буде святкування, але не таке масштабне і, на жаль, будуть певні незручності у наших полтавців, які будуть в цей день іти на роботу.

На 1100-річчя міста та 1110-річчя у Полтаві був вихідний. Цього разу на свято полтавцям доведеться працювати.