Друге життя старому тролейбусу

Колись це був подвійний тролейбус, як у народі кажуть «гармошка». А зараз - сучасний, виготовлений з якісного матеріалу та з потужним двигуном електротранспорт. 23 вересня, у День міста, після капітального ремонту у Полтаві закурсує оновлений тролейбус. Директор Полтавського ремонтно-механічного заводу, представник команди Андрія Матковського - Вячеслав Федоряка поділився - при виробництві машини використовують новітні технології та матеріали, переважно вітчизняного виробника. Також наголосив - в Україні існує тільки два підприємства, які роблять такі капітальні ремонти і один з них у нашому місті.

Вячеслав Федоряка, депутат міської ради:

- Наша команда, не розходяться у нас слова з ділом, ми обіцяли до Дня міста, ось і випускаємо. Експлуатаціонники задоволені нашою роботою. І, я вважаю, це наш вклад у розвиток міста, нашої рідної Полтави, для наших полтавців. І взагалі, тішить те, що потроху Полтава відроджується як промислове місто. Цьому приклади ось - за мною стоїть.

Модернізований тролейбус обійшовся заводові у 2,9 мільйони гривень. Пан Вячеслав поділився - майже 3 мільйони за ремонт одного тролейбусу - це відносно дорого. Але чоловік наголосив - не жаліли кошти на якісні деталі для машини та на зарплати працівникам. Переконаний, людей потрібно заохочувати гарними зарплатами, аби з цієї країни не виїжджали талановиті спеціалісти. Маляр ремонтно-механічного заводу Микола Хливнюк говорить - приємно робити власними руками тролейбуси для своїх земляків.

Микола Хливнюк, маляр Полтавського ремонтно-механічного заводу:

- Я думаю, шо люди довольні будуть нашой роботой і нам не стидно дивиться людям в глаза. Нас ніхто і не заставляє там шось етот, а просто от души воно все робиться. І от души воно дальше поїде городом отпрацьовувать свої, так сказать, ресурси.
Після презентації нового тролейбуса директор ремонтно-механічного заводу Вячеслав Федоряка виявив бажання привітати усіх полтавців з наступаючим Днем міста. Також пообіцяв найближчим часом ще один оновленний тролейбус.

Вячеслав Федоряка, депутат міської ради:

- Самого найкращого! Щоб, перш за все, був мир у нашому домі і, перш за все, щоб у наших оселях була злагода і любов. Зі святом, дорогі полтавці!