У Шевченківському районі міста вшанували подвиг визволителів

Квіти до підніжжя пам`ятного знаку на честь 60-річчя Великої Перемоги поклали у Шевченківському районі міста. Там відбулись урочистості з нагоди відзначення 76-ї річниці вигнання нацистів з Полтави. До них долучився пан Олександр. Прослужив в армії 28 років.

Олександр Зенін, полковник у відставці:

- 23 вересня - знаменний день для Полтави. Не тільки для Полтави, для України. Тому що кожне місто, яке звільнялось, починаючи з 43 року. Був звільнений перший населений пункт, село Милове, Луганської області. І з того моменту пішло звільнення України. У 43 році звільнили 13 міст.

До підніжжя пам’ятника поклав квіти і депутат міської ради Андрій Матковський. Говорить, - якщо народ пам`ятатиме своїх героїв, то ми матимемо надійних захисників.

Андрій Матковський, депутат міської ради:

- Я дуже радий, що я мав можливість при житті спілкуватися з деякими героями радянського союзу. А з Кузьмою Павловичем Нездолієм останні 5 років його життя я був просто другом. І сьогодні, через роки, я можу сказати, що без подвигу наших дідів, наших батьків, не було б нас, не було б сучасної Полтави, не було б сучасної України і демократичної Європи. Саме тому ми маємо пам`ятати героїв.

Голова Шевченківської ради Дмитро Задворкін ділиться, - у районі близько 60 учасників Другої світової війни. Цього річ у територіальному центрі для них концертів не буде. Натомість, їх поздоровили особисто та вручили продуктові набори.

Дмитро Задворкін, голова Шевченківської районної у м. Полтаві ради:

- Це не просто покладання, а ми ще й підтримуємо ветеранів, які були учасниками бойових дій, які проходили цю війну, які звільняли нашу Полтаву. Обов`язково буде свято вулиці 23 вересня. 4-й рік поспіль ми його проводимо у дворі 23 вересня між будинками 17 та 19. Усіх охочих запрошую, концертною програмою, солдатською кашею. Всіх буду радий бачити.

Свято відбудеться 21 вересня о 15 годині у Шевченківському районі міста.